MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8692499
nr 869 2499
Stol
40/ 50-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2014
kl 20:35:25
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
600 kr
350 kr
450 kr
600 kr